voice premium Pełne wykorzystanie głosowej numeracji.
Voice Premium
Wykorzystanie technologii połączeń telefonicznych o podwyższonej opłacie w rozrywce jest dziś powszechnym standardem. Liczba osób poszukujących zabawy za pośrednictwem telefonii stacjonarnej lub komórkowej jest bardzo liczna i sukcesywnie się zwiększa. Kontakt telefoniczny oferuje im anonimowość, poczucie prywatności, bezpieczeństwo, wygodę i dostępność.
Media Connect Premium oferuje Państwu poprzez Voice Premium Rate możliwość stworzenia nowych, ciekawych dla klienta serwisów oraz wygenerowania dodatkowego kanału przychodów. Naszym klientom proponujemy szereg rozwiązań pozwalających na pełne wykorzystanie głosowej numeracji o podwyższonej opłacie.

Oferujemy pełne wsparcie przy wdrażaniu serwisów Premium Rate, od opracowania scenariusza usługi, poprzez projekt rozwiązania technicznego aż do obsługi połączeń i stworzenia bazy statystycznej ruchu telekomunikacyjnego w ramach usługi wdrożonej przez klienta.

Przy wykorzystaniu numerów Premium Rate najczęściej tworzymy i obsługujemy serwisy:

  • Informacyjne
  • Gospodarcze
  • Konkursowe

Przy realizacji wymienionych serwisów, możemy zaproponować klientowi różnorodne zakresy numeracji, tj.: 0800, 0801, 0703, 0708. Dzięki stałej współpracy z największymi polskimi operatorami telefonii stacjonarnej i komórkowej, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom obsługi technicznej.

Jedną z gałęzi działalności firmy jest także projektowanie, wdrażanie usług telekomunikacyjnych realizowanych w oparciu o technologię IVR. Świadczymy pełny zakres usług od organizacji nagrań poprzez profesjonalnych lektorów do pomocy przy implementacji platformy IVR w systemie klienta. Ponadto na życzenie naszych klientów jesteśmy gotowi przygotować nieszablonowe i dostosowane w pełnym zakresie do indywidualnych potrzeb, rozwiązania w dziedzinie wdrożenia oraz obsługi połączeń telefonicznych na taryfach o podwyższonej opłacie.

Skuteczność Voice Premium 75%

Skontaktuj się