SMS premium SMSy w czasie rzeczywistym.
SMS Premium
Media Connect Premium oferuje Państwu poprzez SMS Premium Rate możliwość stworzenia nowych, ciekawych dla klienta serwisów oraz wygenerowania dodatkowego kanału przychodów.
Dzięki doświadczeniu z zakresu usług Premium Rate, wiemy jak przygotować nasz zespół do nadzorowania projektów oraz konsultantów do obsługi generowanego ruchu. Nasi konsultanci są przygotowani do obsługi serwisów SMS w kilku językach, co pozwala Państwu poszerzyć działalność poza granice naszego kraju.

Posiadamy własną, nowoczesną platformę niezbędną do obsługi najbardziej zaawansowanych projektów z wykorzystaniem wiadomości tekstowych SMS. Dzięki stałej współpracy z wszystkimi polskimi operatorami telefonii komórkowej umożliwiamy Państwu dotarcie z dowolnym serwisem do wszystkich użytkowników telefonów komórkowych w Polsce.

Poniżej prezentujemy przykładowe usługi realizowane za pomocą SMS o podwyższonej opłacie:

  • Płatności SMS
  • Konkursy SMS
  • Głosowania za pomocą systemu SMS
  • Zamieszczanie ogłoszeń poprzez SMS
  • Zgłoszenia do programów
  • News SMS
  • Forum SMS

To najpopularniejsze usługi SMS Premium Rate, jednak możliwości zaprojektowania dowolnego scenariusza opartego o tą technologię są niemal nieograniczone. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Partnerów opracowujemy nie tylko rozwiązania techniczne i narzędzia analityczne, ale także - jeżeli jest taka potrzeba - treść i zawartość merytoryczną poszczególnych serwisów. W tym celu współpracujemy z doświadczonymi copywriterami, scenarzystami i konsultantami artystycznymi. Naszym klientom oferujemy możliwość stałego monitorowania prowadzonych serwisów. Statystyki wiadomości przychodzących SMS są dostępne w czasie rzeczywistym na specjalnie dedykowanej stronie WWW.

Skuteczność SMS Premium 99%

Skontaktuj się