ivr premium rate Numeracja o podwyższonej opłacie.
Usługi oferowane na podstawie wykorzystania numeracji Premium Rate, są obecnie stosowane we wszystkich dziedzinach związanych z rozrywką, ale nie tylko.
Posługują się nimi prasa, radio, telewizja, banki oraz instytucje rangi państwowej (np.: Polska Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej). Dzięki usługom świadczonym przy wykorzystaniu numeracji o podwyższonej opłacie możemy korzystać z konkursów telefonicznych i SMS, dokonywać płatności, wspierać akcje charytatywne (np. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy), zgłosić się do programu TV, uzyskiwać informacje (np.: o tematyce gospodarczej) czy flirtować.

Od początku swojej działalności Media Connect Premium specjalizuje się w dostarczaniu usług Premium Rate. Oferowane przez nas rozwiązania oparte na technologii IVR, SMS, MMS, WAP wpływają na precyzyjne dostosowanie usług do potrzeb naszych klientów.

Umowy z operatorami sieci stacjonarnych i komórkowych pozwalają nam na szybkie uruchomienie i wdrożenie usług głosowych i multimedialnych. Współpracujemy z wszystkimi Polskimi operatorami sieci telefonii komórkowej PTK Centertel, Polkomtel, PTC i P4 oraz z największymi ogólnopolskimi operatorami sieci telefonii stacjonarnej TP, GTS Energis. Współpracujemy również z agregatorami i dostawcami usług Premium Rate funkcjonującymi na rynku europejskim.

IVR Premium Rate

Naszym klientom dajemy możliwość szybkiej i kompleksowej realizacji przedstawianych projektów oraz oferujemy całodobowy system monitoringu usług poprzez dedykowane strony WWW. Nasza oferta znajduje uznanie firm funkcjonujących na rozmaitych rynkach i w różnych branżach. Największym zainteresowaniem cieszy się wśród firm związanych z mediami i rozrywką. Oferujemy szeroką gamę usług z wykorzystaniem numeracji Premium Rate.

Skuteczność IVR Premium Rate 98%

Skontaktuj się